ورود به جانویس

ساخت نظرسنجی در واتساپ

ساخت نظرسنجی در واتساپ
ساخت نظرسنجی در واتساپ

قابلیت نظرسنجی در واتساپ فعال شد! واتساپ به شما امکان می‌دهد به راحتی نظرسنجی‌ها را در گروه‌ها و چت‌ها اجرا کنید. آیا تا به حال خواسته‌اید بدانید دوستان و خانواده شما در مورد یک موضوع یا موقعیت خاص چه فکری می‌کنند؟ یا خواسته‌اید نظر آن‌ها در مورد اینکه شام به چه رستورانی برید را بپرسید؟

خوب، شما اکنون می‌توانید نظرسنجی در WhatsApp ایجاد کنید و به راحتی نظر دیگر اعضای گروه را متوجه شوید. در ادامه به شما یاد می‌دهیم که چگونه در واتساپ Poll ایجاد کنید:


نحوه ایجاد نظرسنجی در واتساپ

قابلیت poll به صورت مستقیم در واتساپ وجود ندارد و وضعیت ایجاد آن کمی متفاوت‌تر از اینستاگرام و تلگرام است؛ اما سخت نیست و در چند دقیقه می‌توانید آن را اینجا کنید. فقط مطمئن شوید که آخرین نسخه برنامه را دارید.

مراحل ایجاد نظرسنجی در واتساپ

مرحله‌ی سوم ایجاد نظرسنجی در واتساپ
مرحله‌ی دوم ایجاد نظرسنجی در واتساپ
نحوه ایجاد نظرسنجی در واتساپ
  1. پس از ورود به اپلیکیشن واتساپ، هر چت و گروهی که می‌خواهید را باز کنید.
  2. روی آیکون مثبت (+) مطابق با جعبه متن در iOS یا آیکون گیره‌ی کاغذ در Android بزنید، سپس در نیم صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود، Poll را انتخاب کنید.
  3. سوال نظرسنجی خود را در قسمت سوال وارد کنید، سپس در قسمت گزینه‌ها در زیر آن می‌توانید تا ۱۲ گزینه اضافه کنید. وقتی کارتان تمام شد، روی ارسال در سمت راست بالای صفحه بزنید.

پس از ایجاد، نظرسنجی شما به عنوان یک لینک، آن را در چت ارسال کنید؛ درست مانند ارسال هر پیام یا تصویر دیگری در واتساپ و همه کاربران می‌توانند آن را ببینند و به گزینه یا گزینه‌های دلخواه خود رای دهند.

وقتی همه رای دادند، روی مشاهده رای‌ها در پایین پیام خود بزنید و خلاصه‌ای از نحوه پاسخگویی همه را ببینید. این کار تجزیه و تحلیل نتایج را برایتان سریع‌تر می‌کند.


استفاده از نظرسنجی WhatsApp برای سرگرمی و بازی

نظرسنجی‌ها فقط برای تصمیم گیری مفید نیستند! می‌توانید از آن‌ها برای سرگرمی و بازی نیز استفاده کنید. با پرسیدن سوالاتی مانند “کدام شکلک حال و هوای امروز شما را بهتر توصیف می‌کند؟” یا “رنگ مورد علاقه شما چیست؟” می‌توانید دوستان خود را بهتر بشناسید و در مورد علایق مشترک صحبت کنید.

البته، استفاده سنتی‌تر از نظرسنجی‌ها نیز وجود دارد، مانند پرسیدن سوالات مبتنی بر نظر و گرفتن بازخورد از دوستان خود. این نظرسنجی می‌تواند هر چیزی باشد  “برای شام به کدام رستوران برویم؟”، “این آخر هفته چه کنیم؟” و … .

برای تصمیم‌گیری در مورد هر چیزی اگر از این قابلیت استفاده کنید هم کارتان راحت‌تر می‌شود و هم مکالمه‌ی جذاب‌تری خواهید داشت.


ایجاد نظرسنجی بدون زحمت

ایجاد نظرسنجی از طریق واتساپ راهی بدون دردسر برای دریافت سریع و موثر نظرات خانواده و دوستان است! با دنبال کردن مراحل گفته شده، می‌توانید در کمترین زمان یک نظرسنجی داشته باشید. نظرسنجی WhatsApp با رابط کاربری آسان و قابلیت ردیابی نتایج در زمان واقعی خود برای استفاده شخصی و حرفه‌ای عالی است.

تا حالا از نظرسنجی واتساپ استفاده کردی؟!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها