ورود به جانویس

از Breed کردن در بازی Axie Infinity چه می‌دانید؟

از Breed کردن در بازی Axie Infinity چه می‌دانید؟
از Breed کردن در بازی Axie Infinity چه می‌دانید؟

در ادامه مقاله‌های مربوط به بازی Axie Infinity، این بار راهنمای Breed یا همان تولید مثل اکسی‌ها همراه شما خواهیم بود.

همان‌طور که در چند مقاله قبلی گفتیم، در بازی ۹ نژاد اکسی وجود دارد که تنها ۶ نژاد از آن‌ها، نژاد‌های اصیل بازی به شمار می‌روند و ۳ نژاد دیگر، حاصل ‌Breed کردن دسته‌های اصیل با یک‌ دیگر می‌باشند.

در همین ابتدا با یکی از مزیت‌های Breed کردن آشنا شدید و آن‌ هم احتمال به دست آوردن اکسی‌ها کمیاب است. از سوی دیگر اگر خوش شانس باشید، می‌توانید اکسی‌هایی به دست بیاورید که قدرت‌های جدید و باورنکردنی داشته باشند. حالا شما می‌توانید از این اکسی‌ها برای بردن در مبارزات استفاده کنید؛ یا آن‌ها را به قیمت‌های باورنکردنی در فروشگاه بازی به فروش برسانید.

اما قابلیت تولید مثل اکسی‌ها همیشه با سود برای شما همراه نمی‌باشد. اولین نکته این است که هر اکسی می‌تواند تنها ۷ بار در عملیات Breed کردن شرکت کند؛ و شما برای هر بار تولید مثل کردن دو اکسی باید مقداری SLP بپردازید. این مقدار به صورت پلکانی افزایش پیدا می‌کند.

  • تولید مثل ۱ – ۶۰۰ اس‌ال‌پی
  • تولید مثل ۲ – ۹۰۰ اس‌ال‌پی
  • تولید مثل ۳ – ۱۵۰۰ اس‌ال‌پی
  • تولید مثل ۴ – ۲۴۰۰ اس‌ال‌پی
  • تولید مثل ۵ – ۳۹۰۰ اس‌ال‌پی
  • تولید مثل ۶ – ۶۳۰۰ اس‌ال‌پی
  • تولید مثل ۷ – ۱۰۲۰۰ اس‌ال‌پی

اعداد بالا، در همین چند روز اخیر توسط سازندگان بازی Axie Infinity منتشر شده‌اند. درست سه هفته قبل، زمانی که یک مقاله تحت عنوان راهنما کامل بازی Axie Infinity منتشر کردیم، شما برای اولین Breed باید ۱۵۰ عدد SLP و برای Breed آخر باید ۳۱۵۰ عدد SLP می‌پرداختید.

اگر به تفاوت قیمت Breed کردن حال حاضر با چند هفته پیش توجه کنید، درمیابید که سرعت پیشرفت و فراگیر شدن Axie Infinity چقدر بالاست؛ همین موضوع را می‌توان در رشد قیمت اکسی‌ها در فروشگاه بازی نیز مشاهده کرد.

البته در کنار توکن‌های SLP، شما برای وارد کردن اکسی‌های خود به فرآیند تولید مثل باید مقداری AXS نیز بپردازید. بر خلاف افزایش مقدار SLP مورد نیاز برای برید کردن، شما از این به بعد برای تولید مثل اکسی‌های خود باید به جای دو عدد AXS، یک عدد بپردازید. برای کسانی که نمی‌دانند، AXS همان ارز دیجیتالی اختصاصی بازی اکسی اینفینتی است؛ این رمز ارز در ماه‌ها اخیر به دلیل افزایش محبوبیت Axie Infinity و افزایش بازیکن‌های آن با رشد بی‌سابقه‌ای روبه‌رو شده است.

یک مورد دیگر در رابطه با تولید مثل اکسی‌ها باقی‌ مانده است و آن هم تاثیر تعداد Breed کردن در قیمت اکسی‌ است؛ اگر شما به اکسی‌های موجود در فروشگاه نگاه کنید، متوجه خواهید شد که در کنار دیگر مشخصات اکسی، تعداد Breed کردن آن هم نوشته شده. همین عدد ساده می‌تواند تاثیر زیادی بر قیمت اکسی‌ها بگذارد. برای مثال هرچه این عدد بیشتر باشد نشان می‌دهد که اکسی مورد نظر تعداد دفعات بیشتری در عملیات تولید مثل شرکت کرده و برای شرکت دوباره در این عملیات، باید تعداد SLP بیشتری پرداخت شود؛ به همین دلیل است که معمولا اکسی‌هایی که تعداد Breed بالایی دارند، با قیمت‌های پایین‌ترین خرید و فروش می‌شوند.

کلام آخر

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که هنوز بازی Axie Infinity را شروع نکرده‌اید، با توجه به افزایش روز افزون طرفداران و بازیکنان این بازی، بهتر از است هرچه زودتر کار خود را آغاز کنید.

اما اگر به دیگر بازی‌های مبتنی بر بلاکچین علاقه دارید، به زودی یک مقاله تحت عنوان ۲۰ بازی برتر مبتنی بر بلاکچین برای شما منتشر می‌کنیم که می‌توانید از میان آن‌ها، بازی مورد نظر خود را برای شروع انتخاب کنید.

منبع: axie.substack.com

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها