ورود به جانویس

۳ برنامه کاربردی برای مدیریت زمان

برنامه مدیریت زمان
برنامه مدیریت زمان

۳ برنامه کاربردی برای مدیریت زمان که به شما کمک می‌کند تا به همه کارهایتان بدون استرس برسید. اگر لیست وظایف روزانه شما ۱۰ برابر بیش از حد معمولی می‌باشد یا دستان شما از نوشتن کارهای ناتمام بر روی کاغذ بارهاوبارها هر روز درد می‌گیرد، در این نوشته قصد داریم تا ۳ برنامه مدیریت زمان که می‌تواند به شما کمک کند تا به همه کارهایی که می‌خواهید انجام دهید، برسید.

۱. Microsoft To Do

برنامه microsoft to do برای زمان بندی کارها
برنامه Microsoft To Do

مزایا: این برنامه ظاهری مینیمالیستی دارد که با وجود فهرست طولانی کارها، احساس ذن را به شما می‌دهد. همچنین راه‌اندازی این اپلیکیشن مدیریت زمان شخصی بسیار آسان است.

معایب: همگام‌سازی وظایف بین دو دستگاه می‌تواند کمی مشکل داشته باشد. اما به‌روزرسانی‌های اخیر این اپلیکیشن این مشکل را برطرف کرده است.

برای نصب این برنامه اینجا کلیک کنید.

۲. Reminders (Apple)

برنامه reminder  برای زمان بندی کارها و مدیریت زمان
برنامه Reminder

مزایا: اگر باید به‌سختی خودتان را مجبور به انجام کارهای روزانه‌تان کنید، به نظر می‌رسد که این برنامه برای شما طراحی شده است! این اپلیکیشن برای سیستم iOS طراحی شده است. راهنمای راه‌اندازی Reminder برای استفاده از این اپلیکیشن به همراه نکات کاربردی در مورد کارایی، مدیریت زمان و موارد دیگر از این برنامه وجود دارند.

معایب: از معایب این برنامه کار کردن تنها بر روی سیستم عامل iOS است و بر روی نسخه دسکتاپ ممکن است به راحتی بروزرسانی نشود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه اینجا کلیک کنید.

۳. Todoist

برنامه Todoist

مزایا: با برنامه Todoist دیگر لازم نیست به‌سختی با روش GTD (یک روش انجام کارها براساس اولویت بندی) برنامه روزانه خود را بسازید، زیرا به نظر می‌رسد که این اپلیکیشن برای زمان‌بندی راحت کارها با همین روش طراحی شده است! این برنامه حتی راهنمای راه‌اندازی خود را برای استفاده، در سایت خود به همراه نکات کاربردی در مورد بهره‌وری، مدیریت زمان و موارد دیگر دارد.

معایب: امکانات موجود در این برنامه ممکن است شما را از انجام اقدامات و همچنین انجام بسیاری کارها منصرف کند.

برای نصب این برنامه اینجا کلیک کنید.

ابزار کار مورد علاقه شما چیست؟

شما برای انجام کارهایتان طرفدار چه برنامه‌ای هستید؟ آیا علاقه‌مند به مدیریت کارهایتان با برنامه های دیگر مانند Things 3 و TeuxDeux هستید؟ لطفاً اگر تجربه مدیریت زمان با برنامه خاصی را دارید، آن را در نظرات با ما به اشتراک بگذارید!

نسرین نیک‌نژاد

من نسرین هستم.
ورزشکاری که عاشق نوشتن هست و یا نویسنده‌ای که عاشق ورزش کردن.

به هرحال به دنیای پر از دویدن و نوشتن من خوش آمدید.❤❤❤

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی‌ها